Silver partner
16
Років досвіду
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1835
Останній візит на сайт
сьогодні
Працюю у сфері нерухомості вже 16 років.
Допоможу вирішити будь-які питання з купівлі-продажу, оренди будь-якої нерехомоссті в Києві та Київській обл.

Продаж квартир (1)

  • 72 000 $
    996 $/м²

    Михайла Котельникова вул., 25

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Святошин Святошин
    3 кімнати
    72.3 / 41.4 / 7.1 м²
    поверх 9 з 10
    1988 рік побудови
    сьогодні
    🏡 Продам простору 3-кімнатну квартиру з дуже зручним плануванням в Святошинському районі Києва по вул. Котельникова 25. Поруч дві станції Метро! Основні характеристики: ✔️ загальна площа 72,3 м² ✔️ три повноцінні окремі кімнати, ванна/теалет окремо ✔️ кухня невелика, але квадратної форми ✔️ два засклених балкони ✔️ поверх 9/10, не кутова ✔️ стан житловий, зал нещодавно відремонтований ✔️ вікна всі пластикові ✔️ є лічильники на воду/газ/світло ✔️ ліфт в хорошому стані ✔️ майже всі меблі та техніка залишаються. Будинок розташований у дуже комфортному місці, поруч є все необхідне для життя: 🚇 до станції Метро «Святошин» або «Житомирська» 12 хвилин пішки 🛒 супермаркети, кафе, ресторани 🏫 шко...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.