Silver partner
16
Лет опыта
9
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
3
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1885
Последний визит на сайт
сегодня
Працюю у сфері нерухомості вже 16 років.
Допоможу вирішити будь-які питання з купівлі-продажу, оренди будь-якої нерехомоссті в Києві та Київській обл.

Аренда коммерческой недвижимости (2)

  • 38 000 грн/мес
    325 грн/м²

    Клубна ул., 12

    многофункциональное помещение
    117 м²
    2023 год постройки
    1 нед. назад
    Оренда фасадного комерційного приміщення в ЖК «Софія Клубний», вул. Клубна 12. Загальна площа — 117 м². Приміщення має фасадне розташування, що забезпечує хорошу видимість та потік клієнтів. Передбачено два входи — з фасаду та з двору, що зручно для ведення будь-якого виду діяльності. Приміщення без ремонту, тому ви маєте можливість реалізувати власний проєкт та облаштувати простір під свої потреби. Функціональне планування дозволяє ефективно використовувати всю площу. Надаються канікули на ремонт та запуск бізнесу терміном 3 місяці. Вигідне розташування в житловому комплексі з активним трафіком. Комісія Агенції 50%
    Риелтор
  • 57 000 грн/мес
    487 грн/м²

    Боголюбова ул., 32

    многофункциональное помещение
    117 м²
    2017 год постройки
    1 нед. назад
    Здається фасадне комерційне приміщення в ЖК «Софія», вул. Боголюбова, 32. Локація, яка реально працює на вас — дуже прохідне місце з постійним трафіком. Поруч «Нова пошта», кав’ярня, стоматологія, магазини одягу та техніки. Загальна площа — 117 м². Приміщення не кутове, дуже тепле, з якісним ремонтом у єдиному стилі. Раніше тут працював заклад харчування, тому простір повністю укомплектований під цей напрямок: — професійна кухня (витяжка, холодильник, 2 морозильні камери, мийка, бойлери) — просторий зал для гостей (грамотно прозонований) — санвузол для відвідувачів — 2 технічні приміщення для персоналу — окрема котельня Додатково: — електрокотел — 2 інверторні кондиціонери Ідеально піді...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.